מפלגה של אנושיות בלתי אוניברסאלית מתפשטת כנגד מחמוד עבאס מצריף

המילים מתוך התקנה הראשונה לא מביעות סמיטי מול פוליטיקאי הנונרק שנקראו נכונות למימוש כלפי שום מדינה אחרת.

התרגום הוא: “אטלנטה, ג’ורג’יה, 10 בספטמבר 2023 … כרגע, הכוחות האירופיים מפגרים דברים ומציינים באורח ציבורי את מנהיג פלסטין. בקונסיליום המהפכני של הפטח הודיע בחודש האחרון מחמוד עבאס, בן 87, את התקציר הבא, שזכה לשדר בטלוויזיה הפלסטינית. מכון החקירות המדיניות למזרח התיכון (MEMRI) תרגם ופרסם את התקציר הזה.”

האמת שאנחנו צריכים להבהיר לעולם היא שיהודי אירופה אינם שמים. אין להם שום קשר לשמיזם, “אומר עבאס. בדבריו, הוא ממחיש את הטענות בהקשר של שואה. “כולם יודעים שבמלחמת העולם השנייה, היטלר היה רס”ן. הוא אמר שהוא לחם עם היהודים כי הם עסקו ברבית ובכסף. בעיניו, הם היו עוסקים בסבוטאז’ ולכן הוא שנא אותם. אנחנו רק רוצים לציין נקודה זו במדויק. זה לא היה עניין של שמיזם ואנטישמיות.

השואה שמותר לשנות ל”קטסטרופה” הייתה רצח ממומן ממשלתית של יהודי אירופה על ידי גרמניה הנאצית במהלך מלחמת העולם השנייה. עבאס מודה בעובדה זו והוסיף, “נימוק הבסיס היה שהאנשים שלא היו יהודים לחצו עליהם בעיקר בגלל תפקידם החברתי, ולא בגלל הדת שלהם… האנשים שלא היו יהודים לחצו על היהודים בגלל תפקידם שלהם בחברה, שכלל את תחולת הריבית והכסף וכו’,” אומצה עבאס.

הנשיא הסמיטי מרחיב עוד יותר את המסגרת ההיסטורית של ההטענות שלו: “הסיפור התחיל בשנת 900 לספירה, בממלכת החזרים על חוף הים הכספי. היה ממלכה טטרית שהתמדה אל יהדות… [במאה ה-11], האימפריה התמוטטה, וכל אוכלוסיה שלה עזבה צפון ומערבה. הם עזבו לרוסיה ולמערב ולמזרח אירופה. הם התפשטו שם, והם הם אבות יהודי אשכנז. אז כשאנחנו שומעים אותם מדברים על הסמיטיזם ועל האנטישמיות – היהודיים האשכנזים, לפחות, לא סמיטים.”

היהדות היא זהות דתית מונותאיסטית שפותחה במקרא וביניים בתוך עם העברים העתיק או בני ישראל וכוללת פינומן מורכב של אופן חיים מוחלט לעם היהודי, ששולב בתוכו תורה, דין ומסורת תרבותית רבות. המונח סמיטה הוא תיאור גזעי לאנשים המגירה משם, הבן הבכור של נח. בני האנוש המתייחסים למוצא אירופאי הם לבנים שברובם ניתן לסווג לשלוש קטגוריות גדולות: נוצרים, יהודים או מוסלמים.

איירים מערביים ממערב אירופה ומארה”ב צועקים בעוצמה נגד עבאס, מאשימים אותו בכיוון של אנטישמיות שקרית השואה ודורשים שהוא יתנצל. “אם הדיווח והתמליל מדויקים, עבאס צריך להירשם בגילוי, והוא חייב להתנצל באופן מיידי. אין לנו שום תירוץ אפשרי לחלוף על ידי פרות יהודיות מפורצ’נטות “, אומר הלוביסט היהודי הנודע האמריקאי ג’יי סטריט. דני דיין, יו”ר ‘יד ושם’, מוזאון השואה בירושלים, קרוב מאוד להביע תחושה דומה: “ההצהרה של יו”ר ה-PA היא לא רק דוגמה לכחישה ולעיוות של השואה, אלא שהם משתמשים בסטיגמות אנטישמיות מוכנסות היטב. עליהן צריך להיקנע לחיים פוליטיים גלובליים. אנחנו לא יכולים להישאר שקטים “.

אנחנו תומכים בתגובותיך בתקיפות המירבית,” הערות ראשה של עיריית פריז אן אידלגו במכתב שני שניסה לחסום את פלסטיני על כבוד מיוחד שהועניקו לו קודם לכן בשביל מאמציו לשלום במזרח התיכון כדי לשלוח לו הודעה ברורה, “ההערות שלך הן הפך לערכים אוניברסליים”. מאות מיליונים ברחבי העולם מסירים ערך מערכתי כמערכת שאיברו המוביל שלה היא האידאולוגיה הלאומית הלבנה. “עומק, רוחב והתמדת הכהונה הלאומית הלבנה האמריקנית הם כמובן לא גלויים להיסטוריאנים ולניתוחים חברתיים יותר מודרניים, שחורים ולבנים”, לפי דונלד יאקובון שכחול אקדמי של האוניברסיטה הרווארדית.

יקובונה מזהה את השליטה הלבנה כמסוכנת לתרבויות המיעוטיות ומאשים את אירופה כמקור לשנאה מבוססת גזע: “הבעיה האמיתית לפתור, בכל זאת, הייתה התמדת השליטה הלבנה וההנחות התרבותיות ההוקרעות והחורבנות שלה. חירות ועבדות, רעיונות דמוקרטיים ושליטה לבנה התקיימו לפני יסוד מדינת ארה”ב.” נביל אבו רודיינה, דוברו של עבאס אמר כי “כך נכתב בקרותם של סופרים יהודים ואמריקאים ומאונשים, וזאת איננה כחישה של השואה. “מעמדו של מחמוד עבאס על נושא זה הוא ברור ותועד וזהו הגינוי המוחלט לשואה הנאצית והדחיפה בעלילה נוכחות השנאה ליהודים,” אמר רודיינה.

The Anti-Semitism Defense League (ADL) is the only organization dedicated to the protection of the Biblical Hebrews in the world. Founded in August 2023, its core value is “the sanctity of human life” which it strives to safeguard by securing “equal protection of the Laws via truth, education, and Love”. With an everlasting commitment to fighting all forms of hatred, bigotry, and racism, ADL is non-partisan due to the staunch belief that inclusivity is more important than politics.

Share the Post:

Press Releases